Aydın Avukatlık Ortaklığı

  • -

Aydın Avukatlık Ortaklığı

Aydın Avukatlık Ortaklığı hukuk ofisi için oluşturmuş olduğumuz  web tasarım sitemiz:  http://aydinavukatlikortakligi.com

aydin avukatlik ortakligi

 

Bünyesinde 5 Avukat (4 ortak ve 1 çalışan) ve adliye işlerinde uzmanlaşmış 8 personel barındıran Aydın Avukatlık Ortaklığı, Denizli’de faaliyet gösteren, 2005 yılında Avukatlık Yasasına göre kurulmuş bir Avukatlık Ortaklığıdır. 

Aydın Avukatlık Ortaklığı çalışma alanlarını ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku; İcra ve İflas Hukuku; Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku üzerinedir.

Hâlihazırda 2 Adet Banka ve 3 adet sigorta şirketinin Ege Bölgesi vekilliği görevini yürütmesi nedeni ile fiziki olarak çalışma ve iş takibi yapma konusunda herhangi bir bölge sınırlaması yapılmamaktadır. Yürütmekte olduğu işlerine ilaveten uygun görülecek tüm bölgelerde sorunsuz olarak görevini yapabilecek personel ve çalışma alt yapısına sahiptir.

Avukatlık Ortaklığı ; avukat olarak gerçek ve tüzel kişilerin haklarını arayabilmelerini en iyi şekilde sağlamak; akılcı ve analitik düşünce ile sorunlara çözüm bulmak ve mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak misyonunu taşımaktadır. Hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle her ne koşulda olursa olsun her zaman doğruyu ve adaleti savunarak, güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak müvekkillerini en iyi şekilde temsil etmektedirler.
Ortaklık olarak; alanında uzman avukatlar ve görevleri tanımlı profesyonel bir ekiple çalışmaktadırlar.Ortaklık bünyesinde özellikli çalışma koşulları içinde ;Tahsilât Takip, Call-Center, Takip-Dava Operasyon ve İstihbarat birimleri oluşturulmuştur. Tüm birimlerin personelleri alanlarındaki hukuki ve icrai programları aktif olarak kullanabilen, sorumluluk bilinci yüksek, sorunların çözümünde menfaat dengesini en iyi şekilde kurabilen, sürekli kendini yenileyen ve gerekli eğitimleri almış olarak çalışmalarını sürdürmektedirler.

Sanalege web tasarım olarak sektöründe uzman firmalarla çalışmak bizlere her zaman mutluluk vermektedir.Aydın Avukatlık Ortaklığı firmasına mesleklerindeki başarılarının devamını dileriz.

 

 


Facebook Sayfamız

Bizi takip edin.